Harmonogram konsultacji

Harmonogram konsultacji
w roku szkolnym 2022/2023

Terminy konsultacji
w roku szkolny 2022 / 2023
forma stacjonarna forma zdalna
– spotkanie umawiamy najpóźniej dzień przed terminem konsultacji
12-16 września 2022 19-23 września 2022
23-30 września 2022 3-7 października 2022
10-13 października 2022 17-21 października 2022
24-28 października 2022 31 października – 4 listopada 2022
7-11 listopada 2022 14-18 listopada 2022
21-25 listopada 2022 28 listopada – 2 grudnia 2022
5-9 grudnia 2022 19-22 grudnia 2022
12-16 grudnia 2022 2-6 stycznia 2023
  9-13 stycznia 2023

 

Nauczyciele SP i LO
Albrecht Krzysztof poniedziałek 16.15-17.15
Barańska Kinga wtorek 16.15-17.15
Borycka Beata* wtorek   17.00-18.00
Borys Mateusz wtorek 16.00-17.00
Bryłka Katarzyna środa 16.30-17.30
Cieślak-Środa Katarzyna czwartek 16.30-17.30
Górska-Bucher Małgorzata wtorek 16.00-17.00
Grajczyk Rafał poniedziałek 16.00-17.00
Grajecka Joanna wtorek 16.00-17.00
Habarta Mariola środa 16.00-17.00
Jaskólska Wioletta środa 16.00-17.00
Jaskóła Rafał wtorek 16.00-17.00
Junkiert Stanisław    
Kamińska Bożena wtorek 16.00-17.00
Kielisz Anna poniedziałek 16.30-17.30
Klemens-Nowok Nina środa 17.00-18.00
Kobosz-Purpura Edyta poniedziałek 16.00-17.00
Koch Anna poniedziałek 16.00-17.00
Komarnicka Daria czwartek 16.00-17.00
Kopeć Marzena środa 16.00-17.00
Kostrzewa Agnieszka wtorek 16.15-17.15
Kupisz Małgorzata czwartek 16.00-17.00
Kurantowicz Marta wtorek 16.00-17.00
Lubieniecka Aleksandra czwartek 16.00-17.00
Ławniczak Aleksandra wtorek 16.00-17.00
Mazurkiewicz Anna wtorek 16.00-17.00
Michalak Marta wtorek 16.00-17.00
Mielcarek Ewa czwartek 16.00-17.00
Mika Marcin poniedziałek 16.00-17.00
Moch Monika poniedziałek 16.00-17.00
Niedźwiedź Jarosław wtorek 16.00-17.00
Nierobiś Joanna poniedziałek 16.00-17.00
Nieroda Małgorzata wtorek 17.00-18.00
Piekarczyk Izabela wtorek 16.00-17.00
Piesiur Justyna środa 16.00-17.00
Pilarz Bogusława środa 16.00-17.00
Pisarska Joanna poniedziałek 16.00-17.00
Protas Tomasz poniedziałek 16.00-17.00
Przewdzing-Ciołek Małgorzata poniedziałek 17.30-18.30
Pyzik Aleksandra środa 16.00-17.00
Rojek Anna poniedziałek 16.00-17.00
Rutkowski Bartosz środa 16.15-17.15
Rypień Aleksandra środa 16.15-17.15
Ryszczyk Marek wtorek 16.00-17.00
Rzepka Łukasz wtorek 16.00-17.00
Sadziak Przemysław środa 16.15-17.15
Siwoń Krzysztof wtorek 16.00-17.00
Słota Robert poniedziałek 19.00-20.00
Sobieraj Jolanta wtorek 16.00-17.00
Spyra Jolanta wtorek 16.00-17.00
Szołtysek Agnieszka środa 16.15-17.15
Szulc Joanna wtorek 16.00-17.00
Tovmasyan Paruyr* wtorek 16.00-17.00
Warachim Jacek poniedziałek 16.00-17.00
Węglarska Beata piątek 16.00-17.00
Wojtanowska Anna poniedziałek 16.45-17.45
Zientara Iwona wtorek 16.00-17.00
Zimnicka Justyna poniedziałek 16.00-17.00
Zygadło Kazimierz wtorek 16.00-17.00
Zygan Ewelina*    
Żółtańska Sylwia wtorek 16.00-17.00
Żyła Agata*    
* tylko zdalnie
Nauczyciele Przedszkola
Ankowska Konstancja wtorek 15.30-16.30
Koprowska Patrycja wtorek 15.30-16.30
Madej Marzanna wtorek 16.00-17.00
Pieczara Marlena środa 15.30-16.30
Słupianek-Warszawska Sandra środa 17.00-18.00
Żukowska Iwona czwartek 16.00-17.00
Skip to content