Dyrekcja i grono pedagogiczne

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gliwicach im. Armii Krajowej:
mgr Piotr Badocha

Zastępcy Dyrektora Szkoły:
mgr Jolanta Szajko
mgr Krzysztof Mączyński

Grono pedagogiczne: 

Krzysztof Albrecht

religia

Konstancja Ankowska

edukacja przedszkolna

Kinga Barańska

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

Beata Borycka

muzyka, plastyka

Mateusz Borys

trener

Katarzyna Bryłka

pedagog

Andrzej Buchcik

trener

Katarzyna Cieślak-Środa

geografia

Małgorzata Górska-Bucher

j. niemiecki

Joanna Grajecka

j. angielski

Mariola Habarta

matematyka

Wioletta Jaskólska

matematyka

Rafał Jaskóła

trener

Stanisław Junkiert

edukacja dla bezpieczeństwa, technika

Bożena Kamińska

wychowanie fizyczne

Anna Kielisz

psycholog

Edyta Kobosz-Purpura

historia, wiedza o społeczeństwie

Anna Koch

biologia, j. angielski

Daria Komarnicka

edukacja wczesnoszkolna

Marzena Kopeć

j. polski

Agnieszka Kostrzewa

j. angielski

Halina Kranz

bibliotekarz

Małgorzata Kupisz

j. polski

Marta Kurantowicz

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

Michał Kwiatkowski

chemia

Janusz Kwieciński

wdż

Aleksandra Lubieniecka

historia

Agnieszka Ławniczak

edukacja wczesnoszkolna

Marzanna Madej

edukacja przedszkolna

Anna Mazurkiewicz

j. polski, j. angielski

Krzysztof Mączyński

religia, informatyka

Marta Michalak

wychowanie przedszkolne,
wychowawca świetlicy

Ewa Mielcarek

j. polski

Elżbieta Mikłuszka-Ziober

doradztwo zawodowe

Monika Moch

edukacja wczesnoszkolna

Jarosław Niedźwiedź

trener

Joanna Nierobiś

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

ks. Michał Picz

religia

Marlena Pieczara

edukacja przedszkolna

Izabela Piekarczyk

j. angielski

Justyna Piesiur

edukacja wczesnoszkolna

Bogusława Pilarz

matematyka

Joanna Pisarska

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

Tomasz Protas

informatyka

Małgorzata Przewdzing-Ciołek

edukacja wczesnoszkolna

Michalina Przybył

język hiszpański

Aleksandra Pyzik

chemia

Anna Rojek

pedagog specjalny

Bartosz Rutkowski

trener

Marek Ryszczyk

trener

Łukasz Rzepka

trener

Przemysław Sadziak

trener

Krzysztof Siwoń

j. niemiecki

Sandra Słupianek-Warszawska

edukacja przedszkolna

Jolanta Sobieraj

fizyka

Jolanta Spyra

matematyka

Jolanta Szajko

edukacja przedszkolna

Agnieszka Szołtysek

biologia

Joanna Szulc

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

Paruyr Tovmasyan

trener

Beata Węglarska

wychowanie fizyczne

Jolanta Wiltosz

logopeda

Anna Wojtanowska

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia, przedsiębiorczość

Iwona Zientara

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

Justyna Zimnicka

nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

Kazimierz Zygadło

j. angielski

Ewelina Zygan

filozofia

Sylwia Żółtańska

pedagog specjalny

Iwona Żukowska

edukacja przedszkolna

 

Skip to content