Z radością informujemy, że w roku szkolnym 2025/2026 nasza szkoła aktywnie uczestniczyła w ogólnopolskim programie „Aktywni Błękitni – szkoła przyjazna wodzie”. W ramach realizowanych działań uczniowie poszerzali swoją wiedzę na temat ochrony zasobów wodnych, ekologii oraz odpowiedzialnego korzystania z wody.
Za zaangażowanie społeczności szkolnej, udział w działaniach edukacyjnych i promowanie postaw proekologicznych nasza szkoła otrzymała Certyfikat Aktywnej Szkoły w programie „Aktywni Błękitni”. To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszych działań na rzecz ochrony środowiska.
łękitni
więcej informacji pod linkiem:LINK