Klasy 4a i 5a już jedną nogą na wakacjach! 😄Pożegnaliśmy rok szkolny w pięknym Krakowie – pełnym słońca, historii i wspólnych chwil. ☀️📚Dziękujemy za ten wyjątkowy dzień!
więcej informacji pod linkiem:LINK
Wpis
Klasy 4a i 5a już jedną nogą na wakacjach! 😄Pożegnaliśmy rok szkolny w pięknym Krakowie – pełnym słońca, historii i wspólnych chwil. ☀️📚Dziękujemy za ten wyjątkowy dzień!
więcej informacji pod linkiem:LINK