Osiągnięcia 2014/15

Osiągnięcia uczniów ZSO Nr 5 w roku szkolnym 2014/15

• Bartosz Zdanowicz (2A LO) zakwalifikował się do drugiego etapu 38. Olimpiady Języka Niemieckiego.
  • Bartosz Zdanowicz (2A LO) zakwalifikował się do etapu okręgowego Olimpiady Filozoficznej.
  • Piotr Żmuda (3c GmS) – zakwalifikował się do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.
  • Marcela Pach (3A LO) otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów.
  • Marta Walendykiewicz (1A LO) zdobyła I miejsce w konkursie na kartkę świąteczną w Bibliotece Miejskiej na os. Sikornik.
  • Szymon Brom (2a Gm) otrzymał wyróżnienie w Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Pięknej “W krainie bajki, baśni i legendy”.
  • Uczniowie kl 1s oraz 3a zdobyli III miejsce w Konkursie Pieśni Patriotycznej.
  • II miejsce dla uczniów LO w zawodach powiatowych szkół ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych.
  • II miejsce dla uczniów Gimnazjum Sportowego w zawodach powiatowych szkół gimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych.
  • II miejsce dla uczniów LO w powiatowych mistrzostwach szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym chłopców.
  • II miejsce dla uczniów Gimnazjum Sportowego w powiatowych mistrzostwach szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym chłopców.
  • Jan Stańczyk (1A LO) oraz Dawid Wilk (1a Gm) zdobyli I miejsce w XV Paraspartakiadzie.
  • Jan Stańczyk (1A LO) oraz Weronika Kołata (3A LO) zdobyli II miejsce w XV Paraspartakiadzie.