22 cze 2023

W dniach 18-22 czerwca uczniowie klas 3a i 4a mieli okazję brać udział w warsztatach językowych w Długopolu Dolnym w ramach projektu Euroweek. Swój dzień zaczynali od energetycznej pobudki, w trakcie której rozgrzewali swój mózg i ciało, a w ciągu dnia przełamywali swoje bariery językowe i doskonalili umiejętności językowe poprzez udział w ciekawych aktywności. Nasi uczniowie pracowali w grupach, gdzie tworzyli plakaty, oglądali i słuchali prezentacje o krajach wolontariuszy, zadając im następnie pytania, szykowali zakończenie filmu lub bajki, przebierając się przy tym za ciekawe postacie, wypełniali mission impossible, poznawali ciekawe tańce i zabawy, a to wszystko oczywiście po angielsku. Dzień wypełniony był „po brzegi”, nie zabrakło spacerów do pięknego parku zdrojowego. Rozstania zawsze są trudne, ale w domu zawsze najlepiej.

[do góry]
Skip to content