30 mar 2023

Mądre Sikoreczki z Jednej Ławeczki

0 Komentarzy
30 marca 2023 roku w ZSO nr 5 w Gliwicach odbyła się kolejna edycja konkursu „Mądre Sikoreczki z Jednej Ławeczki”, która zgromadziła uczniów klas 3 z dzielnicy Sikornik . Ideą konkursu jest integracja uczniów z niepełnosprawnościami z pozostałymi uczniami z trzech szkół z osiedla Sikornika: SP 23, 30 i 41.
Uczniowie podczas konkursowych zmagań wykazali się niezwykłą wiedzą, obserwowaliśmy jak z wielkim zaangażowaniem i dociekliwością rozwiązywali konkursowe zadania. A kiedy zmagania się skończyły, nie zabrakło u nas zabawy, czasu na słodki poczęstunek i piękne nagrody dla każdego. Było miło, wesoło, mądrze i przyjemnie.
Dziękujemy wszystkim za udział i postawę fair play. Patrząc na Was czuliśmy, się dumni z każdego z Was.
Wspaniałe nagrody dla laureatów i dla każdego uczestnika konkursu pomogła nam ufundować Rada Dzielnicy Sikornik, a słodki poczęstunek Rada Rodziców ZSO5, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni.
Laureatami tegorocznego konkursu „Mądre Sikoreczki” zostali:
I miejsce- Apolonia Ponichtera i Lena Machowska
II miejsce- Volodymyr Zavadsky i Mikołaj Kostelecki
III miejsce- Rafał Kaleta i Małgorzata Szewczyk
Gratulujemy laureatom oraz ich rodzicom i życzymy wielu kolejnych sukcesów.
[do góry]
Skip to content