12 marzec 2021
Super bohater szuka super bohatera!
 
Znacie Piotrusia Kubickiego? Ten mały-wielki chłopiec codziennie zmaga się z ULTRA rzadką chorobą genetyczną zwaną zespołem Allana Herndona Dudley’a.
Co to oznacza w praktyce? Piotruś nie siedzi, nie chodzi i nie mówi, ma słabe napięcie mięśniowe oraz spastykę nóżek i rączek, a mimo to jest pogodnym i radosnym dzieckiem, nie odpuszcza – WALCZY! Jednak czasem samemu ciężko pokonać trudności losu, a rehabilitacja jest bardzo kosztowna, dlatego ten mały super bohater potrzebuje Waszej pomocy – żebyście stali się jego super bohaterami. 
Chcesz pomóc, ale nie wiesz jak? Już podpowiadamy!
W szkole organizowana jest akcja zbierania nakrętek. Masz nakrętki? -> przynieś, a my zrobimy  z nich pożytek. 
Wszystkim wspierającym serdecznie dziękujemy za okazane serce:))
[do góry]
Skip to content