29 Paź 2019

XI Konkurs Muzyczno-Rozrywkowy

0 Komentarzy

Tradycją naszej szkoły jest świętowanie Dnia Edukacji Narodowej w nieco odmienny, niekonwencjonalny sposób. Już po raz jedenasty odbył się w tym dniu Konkurs Muzyczno – Rozrywkowy. Każda klasa miała sposobność pokazania swego talentu estradowego. Podziwialiśmy tańce, piosenki, skecze, zachwycaliśmy się solowymi koncertami gitarowymi. Jury bacznym okiem przyglądało się występom, wystawiało oceny, aby ostatecznie ogłosić zwycięzców.

Szanowne jury pod przewodnictwem Pana Krzysztofa Mączyńskiego przyznało nagrody w trzech kategoriach: klasy I – III Szkoły podstawowej, klasy V – VIII Szkoły Podstawowej i klasy Liceum Ogólnokształcącego.

Pierwsze miejsce w kategorii 1-3 zajęła klasa 1c, nasi najmłodsi uczniowie byli bezkonkurencyjnie najlepsi, najsłodsi.

Pierwsze miejsce w kategorii 5-8 zajęła klasa 5s, perfekcyjnie przygotowana scenka, czysty profesjonalizm.

Pierwsze miejsce, w kategorii klas liceum, przypadło laureatom z ubiegłego roku – klasie IILC, tym razem uraczyli widownię brawurowym wykonaniem kankana (w męskim wydaniu).

Gratulujemy zwycięzcom i do zobaczenia za rok!!!

[do góry]
Skip to content