04 lis 2016

Biegliśmy dla Marcina Polaka

0 Komentarzy

Dnia 28 .10.2016 r. grupa osób z klasy 3 LA: Janek Dendzik , Wiktor Korczyński, Anna Wojtanowska wzięła udział w Charytatywnej Sztafecie Biegowej połączonej z biciem rekordu Polski w biegu ciągłym 7 dni przez 24 godziny. Zadanie polegało na przebiegnięciu 2 kilometrowego odcinka jako support- czyli osoby towarzyszące biegaczowi z pałeczką sztafetową. Każdy otrzymał swój numer startowy i … do biegu, gotowi, start!

Akcja ta jest połączona z pomocą charytatywną dla podopiecznych fundacji „Różyczka” m.in. Marcina Polaka, 23 latka, byłego zawodnika Piasta Gliwice i LKS Bełk , mieszkańca gminy Pilchowice. We wrześniu 2015 r. uległ wypadkowi, uderzyła w niego 20 tonowa maszyna kolejowa, w wyniku tego amputowano mu nogę. Zbieramy na protezę, której koszt wynosi 200 tyś zł.

Bardzo dziękuję klasie 3 LA
za pomoc, wsparcie oraz czynny udział w akcji
Anna Wojtanowska

[do góry]
Skip to content