20 Gru 2014

Świąteczne Warsztaty Integracyjne

0 Komentarzy

W dniach 15 i 16.12.2014r. w naszej szkole odbyły się Świąteczne Warsztaty Integracyjne dla uczniów klas integracyjnych Ia, IIa, IIb i IIIa Gimnazjum nr 2. Warsztaty zostały zorganizowane przez dwie studentki pracy socjalnej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w ramach pracy licencjackiej. Podczas zajęć uczniowie wspólnie przygotowywali bożonarodzeniowe choinki. Wszyscy uczniowie chętnie przygotowywali ozdoby, które zawisły na dwóch kartonowych choinkach. Uczestnicy warsztatów byli mocno zaangażowani we wspólną pracę nad wyglądem choinek. Jedna z nich została przekazana pobliskiemu Domowi Pomocy Społecznej „Nasz Dom”, jako świąteczny podarunek od młodzieży naszego gimnazjum, a druga została szkolną dekoracją.

[do góry]
Skip to content