08 mar 2011

Z okazji Dnia Kobiet Rada Uczniów zorganizowała wybory najfajniejszej dziewczyny w naszym gimnazjum. W zawodach uczestniczyło kilkanaście dziewcząt wytypowanych przez swoje klasy.

Na początku uroczystości Pan Dyrektor wręczył gimnazjalistom stypendia za I semestr bieżącego roku szkolnego.

Gimnazjalistki przedstawiały po dwie kreacje. Po wielu zmaganiach, takich jak rzut do kosza i kręcenie hulahop, jury podliczyło punkty.

Najfajniejszą dziewczyną w naszym gimnazjum została Agata Baran – uczennica klasy 3e.

Na drugim miejscu znalazła się uczennica klasy 3c – Elżbieta Burda, a na trzecim Dominika Bieleń – uczennica klasa 1c.

W skład jury wchodzili:

Pan Robert Kafel, Pan Krzysztof Mączyński i uczeń klasy 3e Mateusz Środoń.

Uroczystość prowadziły Marta Węglarz i Agnieszka Pająk.

W kolejnych latach postaramy się kontynuować konkurs w coraz lepszych odsłonach.