Aneta Piaścińska

Nazywam się Aneta Piaścińska. Jestem absolwentką Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 im. Armii Krajowej w Gliwicach. Po ukończeniu nauki w Liceum Ogólnokształcącym nr VIII, rozpoczęłam studia I stopnia na kierunku Pedagogika Specjalna w Gliwicach. Ukończyłam licencjat ze specjalności Pedagogika rewalidacyjna z informatyką w kształceniu specjalnym w zakresie Surdopedagogiki. Obecnie jestem na II stopniu na kierunku Pedagogiki Specjalnej i kończę specjalność Pedagogika lecznicza z Oligofrenopedagogiką w Opolu. Moim marzeniem jest pracować w szkole jako nauczyciel wspomagający i pomagać młodzieży o specjalnych potrzebach edukacyjnych wejść w dorosłość, uczyć ich, jak sobie radzić z trudnościami w życiu i w nauce.

Interesuję się również sztuką, kocham śpiewać i fotografować. Dzięki tym zajęciom mogę się rozwijać, odprężyć, cieszyć się chwilą.

Nie jest ważne, jaką drogę się przeszło w życiu. Liczy się tu i teraz. Liczą się chęci i dokonywanie decyzji, uczenie się na błędach oraz podążanie za marzeniami.

Skip to content