Dyrekcja i grono pedagogiczne

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gliwicach im. Armii Krajowej:

mgr Piotr Badocha

Zastępcy Dyrektora Szkoły:

mgr Joanna Sokołowska-Czarnecka
mgr Krzysztof Mączyński

Grono pedagogiczne:

 

Krzysztof Albrecht

religia

Izabela Bieńkowska

logopeda

Anna Bogacz-Rybczak

psycholog

Beata Borycka

muzyka, plastyka

Katarzyna Bryłka

pedagog

Ewa Bugało-Brodzka

j. polski, historia

Joanna Choińska

j. polski

Dawid Cholewa

wychowanie fizyczne

Zofia Ciesielska

przyroda

Katarzyna Cieślak-Środa

geografia

Joanna Czapla

wychowanie przedszkolne

Dagmara Czesak

wychowanie przedszkolne

Piotr Czogala

matematyka

Teresa Dąbek

edukacja wczesnoszkolna

Dorota Dąbrowska

pedagog

Dawid Dylich

trener

Ewa Głośnicka

wychowanie fizyczne

Bogna Goleniewska

biblioteka

Małgorzata Górska-Bucher

j. niemiecki

Joanna Grajecka

j. angielski

Anita Gralak

filozofia

Magdalena Jakubowska

świetlica

Małgorzata Janikowska

świetlica

Anna Janiszewska

nauczyciel wspomagający

Wioletta Jaskólska

matematyka

Rafał Jaskóła

trener

Stanisław Junkiert

edukacja dla bezpieczeństwa, technika

Aleksandra Jurczyk

religia

Bożena Kamińska

wychowanie fizyczne

Anna Koch

biologia, j. angielski

Michał Kołodziej

trener

Marzena Kopeć

j. polski

Mirosław Kopeć

informatyka

Agnieszka Kostrzewa

j. angielski

Halina Kozłowska-Stępień

edukacja wczesnoszkolna

Halina Kranz

bibliotekarz

Łukasz Kubieniec

historia

Małgorzata Kupisz

j. polski

Marta Kurantowicz

nauczyciel wspomagający

Janusz Kwieciński

plastyka, technika, zajęcia artystyczne, wdż

Aleksandra Lubieniecka

historia

Paweł Mandryk

geografia

Barbara Martynowicz

geografia

Anna Mazurkiewicz

j. polski, j. angielski

Krzysztof Mączyński

religia

Jan Miczek

pedagog specjalny

Ewa Mielcarek

j. polski

Katarzyna Miłoś

język hiszpański

Monika Moch

edukacja wczesnoszkolna

Bogusław Nazarkiewicz

trener

Jarosław Niedźwiedź

trener

Joanna Nierobiś

nauczyciel wspomagający

Paweł Nierodka

geografia

Aleksandra Norek

matematyka

Ewa Pasternak

pedagog specjalny

ks. Michał Picz

religia

Izabela Piekarczyk

j. angielski

Bogusława Pilarz

matematyka

Wiesława Piotrowska

edukacja wczesnoszkolna

Joanna Pisarska

nauczyciel wspomagający

Katarzyna Pławska-Jakubczyk

świetlica

Tomasz Protas

informatyka, technika

Anna Rojek

pedagog specjalny

Katarzyna Różańska

nauczyciel wspomagający

Bartosz Rutkowski

trener

Elżbieta Rybowicz

j. angielski

Marek Ryszczyk

trener

Izabela Sadowska

zerówka

Joanna Sekienda-Chałupczyńska

historia, wos

Krzysztof Siwoń

j. niemiecki

Jolanta Sobieraj

fizyka

Joanna Sokołowska-Czarnecka

j. polski

Jolanta Spyra

matematyka

Jolanta Staniczek

wychowanie fizyczne

Ewa Strachocińska

j. polski

s. Gabriela Swadźba

religia

Piotr Szendzielorz

trener

Szołtysek Agnieszka

biologia, chemia

Joanna Szulc

nauczyciel wspomagający

Iwona Turkiewicz

edukacja wczesnoszkolna

Beata Węglarska

wychowanie fizyczne

Wocka Joanna

język angielski

Anna Wojtanowska

nauczyciel wspomagający, przedsiębiorczość

Marta Wołongiewicz

edukacja wczesnoszkolna, j. angielski

Agnieszka Woźniak

wychowanie fizyczne

Katarzyna Wódka

edukacja przedszkolna

Jolanta Wydmańska

chemia

Justyna Zimnicka

nauczyciel wspomagający

Kazimierz Zygadło

j. angielski

Żółtańska Sylwia

pedagog specjalny