Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2020/21

na rok szkolny 2020/21

Marta Czamberg

Cześć
jestem Marta chodzę do klasy 1LD, zgłosiłam się do samorządu szkolnego, ponieważ bardzo lubię pomagać innym. Bardzo lubię język angielski, muzykę i socjologię. W wolnych chwilach słucham muzyki lub spędzam czas z ludźmi. Jestem bardzo ekstrawertyczną oraz wrażliwą osobą.

Pozdrawiam!

Marta Czamberg

Karolina Frankowska

Nazywam się Karolina Frankowska i jestem kandydatką na przewodniczącego Naszej szkoły. Jestem uczennicą klasy 1LD. Na co dzień interesuje się siatkówką, pływaniem, czytaniem najróżniejszych książek, słuchaniem muzyki oraz oglądaniem horrorów. Jako przewodnicząca starałabym się jak najlepiej reprezentować Naszą szkołę także poza jej murami. Będę dawała z siebie wszystko, aby w naszej szkole panowała jak najmilsza atmosfera. Mam zamiar wprowadzić szczęśliwy numerek – osoba, która ma szczęśliwy numer np. „17”, nie będzie tego dnia musiała odpowiadać, ani pisać niezapowiedzianej kartkówki, będą również wymiany kartek walentynkowych, będą również wybory na najlepszego nauczyciela, mam w planach również organizować dyskoteki tematyczne, które będą odbywać się raz na miesiąc, oraz dyskotekę na walentynki, ale oczywiście jeśli sytuacja z COVID-19 się poprawi. Zdaje sobie sprawę z tego, iż rola przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego nie jest prosta, jednak myślę że jestem w stanie podołać temu zadaniu i sprawdzę się w tej roli jak najlepiej.

Dziękuje Bardo za Uwagę.

Karolina Frankowska

Paulina Koc

Hej, jestem Paulina.

Jestem uczennicą klasy 2E. Nie posiadam bliżej określonego planu wyborczego, ponieważ uważam, że każdy może angażować sie w życie naszej szkoły niezależnie od pełnionego stanowiska, dlatego jestem otwarta na propozycje każdego z Was!

Dominika Walczak

Cześć!

Jestem Dominika. Dopiero rozpoczęłam naukę w naszym liceum i chodzę do klasy 1LA. Jestem kandydatką na przewodniczącą szkoły. Pewnie zastanawiacie się co pierwszoklasistka chce robić na takim stanowisku. Chciałabym spróbować swoich sił w samorządzie w liceum. Mam doświadczenie ze szkoły podstawowej, ponieważ byłam zastępcą przewodniczącego. To dlatego mniej więcej wiem jak działa samorząd szkolny.

Jestem pozytywną i komunikatywną osobą. Mam sporo pomysłów i często działam spontanicznie, ale potrafię też co nieco zaplanować. Jest sporo rzeczy, które chciałabym zorganizować, jeśli zostałabym przewodniczącą m.in. różne eventy, dni tematyczne, więcej akcji związanych z wolontariatem, konkursy świąteczne oraz Wasze propozycje.

Chciałabym zaproponować też skrzynkę, do której to WY moglibyście wrzucać wasze pomysły odnośnie zmian w szkole i nie tylko.Mam nadzieję, że moja koncepcja na samorząd Wam się spodoba. Myślę, że gdybym została przewodniczącą dobrze by nam się razem pracowało i sporo mogłoby się zmienić na lepsze

Decyzja należy do Was!