21 Lis 2020

Światowy Dzień Życzliwości

0 Komentarzy
21 listopad to Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. To dzień dobrych uczynków i dobrych emocji. To dzień, który w szkole spędzilibyśmy w inny sposób. Jednak dziś, kiedy na świecie rozwinęła się epidemia koronawirusa a lekcje odbywają się w bezpiecznych warunkach, chcemy pomyśleć o tych, którzy walczą na pierwszej linii frontu. Ta pani i ten pan, którzy pracują w szpitalu to często nasza babcia, mama, tata, sąsiadka czy sąsiad. To ludzie, którzy mieszkają obok nas. Nie zapominamy o Was i wysyłamy moc uśmiechów i pozdrowień. Te prace są dla Was od uczniów naszej szkoły dla medyków- lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek i pielęgniarzy, techników, laborantów, farmaceutów, salowych oraz pozostałych pracowników

Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach

#apteka #szpital #przechodnia #laboratorium.

Pamiętajcie, że do 27 listopada nasze przedszkole zbiera dary dla szpitala. Do naszych uśmiechów dołóżmy jeszcze cegiełkę w postaci: chusteczek, ręczników papierowych, papieru toaletowego, maszynek do golenia, oliwek dla dzieci….itd.
Medycy-jesteśmy z Wami. 😊😊😊
[do góry]
Skip to content