01 Wrz 2020

Szczególna inauguracja roku szkolnego 2020/2021

0 Komentarzy

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyła się szczególna inauguracja roku szkolnego 2020/2021. Szczególna z kilku powodów…

Po pierwsze sytuacja epidemiczna zmusiła nas, aby rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się troszkę mniej uroczyście i z zachowaniem reżimów sanitarnych.

Po drugie mocą uchwały Rady Miasta Gliwice dnia 1 września 2020 r. została powołana do istnienia zupełnie nowa Szkoła Podstawowa nr 30 w ZSO nr 5 w Gliwicach. Bardzo miło było nam przywitać nowych uczniów, którzy, mamy nadzieję, że już za kilka lat, staną się pierwszymi absolwentami SP nr 30.

Po trzecie nasz Zespół poszerzył swoją działalność, gdyż w skład Zespołu weszło Przedszkole Miejskie nr 41 w Gliwicach.

Wszystkim naszym Uczniom, ich Rodzicom, Gronu Pedagogicznemu oraz całej społeczności szkolnej życzymy owocnej pracy i radości płynącej ze wzajemnej współpracy. Abyśmy w tych trudnych czasach potrafili pokonywać trudności dnia codziennego z szacunkiem i wyrozumiałością.

[do góry]
Skip to content