31 Gru 2019

Wyróżnienie dla Agaty Kozik

0 Komentarzy

9 grudnia 2019 r. ogłoszono wyniki Międzyszkolnego Konkursu historyczno-fotograficznego „CMENTARZ – miejsce zadumy”, którego organizatorami była Szkoła Podstawowa nr 41 im. W. Broniewskiego w Gliwicach.

Na konkurs wpłynęły prace przedstawiające historie i fotografie związane ze wszystkimi niemalże gliwickimi cmentarzami – Centralnym, Lipowym, Hutniczym, żołnierzy radzieckich, żydowskim. Bardzo zróżnicowane w podejściu do tematu, ukazujące zarówno klimat cmentarzy, historie ogólne i osobiste z nimi związane.

Jury wyłoniło najlepsze prace w trzech kategoriach: klasy IV – V, VI – VII oraz klasy VIII .

Naszą szkołę reprezentowały prace dwóch uczniów: Agaty Kozik z kl.7a („Cmentarz Lipowy”) oraz Szymona Zimnickiego z kl.7s („Cmentarz Hutniczy”).

Wyróżnienie w konkursie przypadło uczennicy naszej szkoły Agacie Kozik.

19 grudnia w SP nr 41 odbyła się wystawa pokonkursowa  oraz wręczenie nagród i dyplomów.                               

Gratulujemy!!!

[do góry]
Skip to content