21 Gru 2019

Warsztaty w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

0 Komentarzy

Uczniowie klas I LD i II LA w grudniu odwiedzili Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Gliwicach. 

Spotkania odbyły się dwóch terminach 5 i 12 grudnia. Panie psycholożki przygotowały niezwykle ciekawe warsztaty dotyczące tematyki wybranej wcześniej przez młodzież. Uczniowie rozmawiali na temat chorób psychicznych, takich jak depresja czy zaburzenia odżywiania.  Dowiedzieli się również jak radzić sobie z emocjami, zarówno dobrymi jak i złymi.

Zajęcia wzbudziły duże zainteresowanie i już planujemy kolejne w drugim semestrze.

Klasa II LA, będąc w pobliżu, zwiedziła też Radiostację i niedawno utworzony park sensoryczny. Ten niezwykle cenny zabytek historyczny i park są godne rekomendacji.

[do góry]
Skip to content