12 Lis 2019

Projekt Europejski Dzień Języków

0 Komentarzy

Z okazji Europejskiego Dnia Języków klasy IV –VI SP 23 przeprowadziły projekt klasowy EDJ. Każda klasa miała za zadanie przygotować informacje o danym kraju w trzech różnych kategoriach. Następnie podczas zajęć z języka angielskiego uczniowie wykonywali plakat. Projekt ten rozszerzał ich horyzonty nt. języków europejskich oraz wzmacniał umiejętność współpracy w grupie. Efekty ciężkiej pracy uczniów można oglądać na ścianach w szatni SP 23, gdzie zawisły barwne niebanalne plakaty.
W celu rozwijania kompetencji inter-kulturową naszych uczniów powstała wystawa nt. różnorodności kulturowej i językowej Europy, którą uczniowie mogli podziwiać przez tydzień.
Pamiętajmy, że żyjemy w wielokulturowej i wielojęzykowej Europie.

[do góry]
Skip to content