09 Lis 2019

Spotkania z Mistrzami – Zygmunt Frankiewicz

0 Komentarzy

Dzień 8 listopada 2019 r. na pewno przejdzie do historii naszej szkoły. Z inicjatywy uczennic z klasy ID VIII LO: Mai Raczkowskiej, Zuzi Raczkowskiej oraz Marty Woszczyńskiej odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „Spotkań z Mistrzami”.

Gościem był Pan Senator Zygmunt Frankiewicz – wieloletni prezydent Gliwic, który podjął szczery i merytoryczny dialog z młodzieżą naszego Zespołu. Uczniowie zadawali pytania dotyczące sprawowania tak odpowiedzialnej funkcji i podejmowanych decyzji, nawet tych niepopularnych. Pytali również o życie prywatne, zainteresowania, lektury, rodzinne tradycje… Pan Senator udzielał wyczerpujących i rzeczowych odpowiedzi.

Na zakończenie były serdeczne podziękowania, życzenia sukcesów w nowej roli Senatora, gromkie oklaski oraz pamiątkowe zdjęcia.

Spotkanie z Mistrzem – Zygmuntem Frankiewiczem było dla nas ogromnym zaszczytem i wyróżnieniem. Życzymy Panu Senatorowi sukcesów w Warszawie!

[do góry]
Skip to content