07 Cze 2019

VII Wiosenna Spartakiada Świetlic Szkolnych

0 Komentarzy

Już po raz siódmy nasza szkoła gościła sportowców  – uczestników VII Wiosennej Spartakiady Świetlic. Celem imprezy jest integracja gliwickich świetlic opiekuńczo-wychowawczych, propagowanie wśród uczniów aktywnego trybu życia oraz rywalizacji zgodnej z zasadami  fair play i dobra sportowa zabawa.

Reprezentanci 14 gliwickich placówek wzięli udział w sportowej walce o puchar Zwycięzcy Spartakiady. Puchary, medale i nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Gliwice i Biuro Inżynieryjne Fluor S.A. w Gliwicach wręczał dyrektor ZSO nr 5 Piotr Badocha.

Pozostali uczestnicy zawodów otrzymali upominki dla świetlic.

Po zakończeniu imprezy wszyscy ustawili się do wspólnego zdjęcia.

Wszystkim uczestnikom zmagań sportowych dziękujemy za przybycie, gratulujemy udziału w sportowej rywalizacji.

[do góry]
Skip to content