02 Cze 2019

Mam bzika na punkcie Sikornika

0 Komentarzy

1 czerwca 2019 r. już po raz piąty mieliśmy zaszczyt zaprosić mieszkańców osiedla Sikornik na Festyn „Mam bzika na punkcie Sikornika”.

W tym roku impreza odbyła się na terenie ZSO nr 5, a powstała dzięki wielkiemu zaangażowaniu pracowników z placówek oświatowych naszego osiedla: Zespół Przedszkoli Miejskich nr 3, Szkoła Podstawowa nr 41 oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 (SP 23 oraz VIII LO). Festyn współorganizowała Rada Dzielnicy Sikornik, a Partnerem była Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach.

Wszystkim organizatorom serdecznie dziękujemy za trud włożony w organizację Festynu.

Uczestnikom Festynu dziękujemy za liczne przybycie. Mamy nadzieję, że wszyscy się świetnie bawili.

Do zobaczenia za rok!

[do góry]
Skip to content