07 Kwi 2019

IV miejsce w województwie

0 Komentarzy

W minioną środę nasi uczniowie reprezentowali szkołę na zawodach w piłce ręcznej chłopców. Były to półfinały wojewódzkie, organizowane przez SZS. Na zawodach wystąpiły Szkoły z Lublińca, Piekar Śląskich i gospodarz imprezy SMS Zabrze.

Z grona wszystkich szkół byliśmy jedynym zespołem który na co dzień nie uprawia wyczynowo piłki ręcznej.

Pierwsze spotkanie z drużyną z Lublińca przegraliśmy minimalnie 14-17 , natomiast drugie spotkanie z zespołem Z Piekar Śl. przegraliśmy 12-7. Ostatecznie zajmując czwarte miejsce! Szkołę na zawodach reprezentowali:

 1. Broda Mateusz
 2. Giera Kamil
 3. Gilewski Damian
 4. Grenda Tomasz
 5. Grochla Jakub
 6. Kazubowski Patryk
 7. Nowak Dawid
 8. Pyrka Sebastian
 9. Suchanek Tomasz
 10. Tomczyk Michał
 11. Zuzewicz Jakub

Opiekunowie: Jolanta Staniczek, Dawid Cholewa.

 

[do góry]
Skip to content