09 Lut 2019

W grudniu ubiegłego roku gościliśmy w naszej szkole podróżnika i autora książek podróżniczych pana Piotra Kulczynę. Uczniowie byli bardzo zainteresowani i na koniec prosili o organizowanie takich spotkań częściej.

W naszym Gronie Pedagogicznym również mamy pasjonata podróży, o czym pewnie nie wszyscy wiedzą. Dlatego Biblioteka Szkolna postanowiła zorganizować spotkanie z nauczycielem informatyki i miłośnikiem rowerowych podróży p. Tomaszem Protasem.

W prelekcji wzięły udział 3-osobowe reprezentacje wszystkich klas w szkole. Młodzież z zapartym tchem słuchała jak ciekawie opowiadał p. Tomasz ilustrując swoje przygody pięknymi zdjęciami.

Podróż trwała 8 miesięcy, 10000 przebytych kilometrów i to wszystko na rowerze!

„Jak rowery mogą uratować świat ?” Dowiecie się z książki zakupionej ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa polecanej i dostępnej w bibliotece.

[do góry]
Skip to content