20 Gru 2018

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

0 Komentarzy

Dnia 3 grudnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Aby szczególnie pamiętać o osobach niepełnosprawnych, nosiliśmy naklejki symbolizujące to święto.
W klasie 1a SP 23 odbyły się warsztaty zapoznające dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawnościami. Dzieci miały okazję, choć przez chwilę przekonać się, jak czują się osoby, które straciły wzrok, słuch czy możliwość poruszania się.
Z okazji tego dnia zorganizowany został również konkurs plastyczny w dwóch kategoriach: pracy klasowej (dla uczniów klas 1-6 SP) oraz pracy indywidualnej (dla uczniów klas 7 i 8 SP, Gimnazjum oraz Liceum).

Wyniki konkursu plastycznego:
Praca klasowa:
I miejsce – klasa 1b SP
II miejsce – klasa 1a SP
III miejsce – klasa 2b SP

Praca indywidualna:
I miejsce – Dominika Kuźniarz (1A LO)
II miejsce – Julia Kozdrowicz (3a G)
III miejsce – Wiktoria Szen (3a G)

[do góry]
Skip to content