18 Paź 2018

4 października uczniowie klasy 1 liceum i 8 szkoły podstawowej wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Uczestnicy wyruszyli wczesnym rankiem, aby cały dzień cieszyć się pogodą, która dopisała tego jesiennego dnia. Był czas na zwiedzanie, posilenie się oraz kupienie pamiątek.

Uczniowie stanęli przed najważniejszymi dla stolicy miejscami, takimi jak Grób Nieznanego Żołnierza, Pałac Prezydencki, Pomnik Małego Powstańca, Plac Zamkowy itp.

Punktem kulminacyjnym był spektakl pt. ,,Romeo i Julia” w studio Buffo, w którym udało się spotkać wielu słynnych aktorów oraz zaczerpnąć sztuki, jaką jest nowoczesny teatr, musical. Nawet chłopców poruszyła nowoczesna historia dwojga zakochanych przedstawiona na scenie….
Z fantastycznymi humorami, choć późnym wieczorem, wróciliśmy do domu.

[do góry]
Skip to content