10 Paź 2018

10 października 2018 r. na Kąpielisku Leśnym w Gliwicach odbył się XVII EKO RAJD ROWEROWY pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice – Zygmunta Frankiewicza. Celem rajdu było propagowanie zdrowego stylu życia, utrwalenie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach oraz edukacja ekologiczna.

Nasi uczniowie (dokładnie 39) o godzinie 9.30 wyruszyli spod szkoły, by uczestniczyć w „rywalizacji rowerowej”. Młodzież dzielnie walczyła w takich konkurencjach jak: wyścigi terenowe, próba kolarska, żółwia jazda czy stójka. Zabawa była świetna, a pogoda przepiękna.

Dominik Kauba, z klasy 3b Gimnazjum nr 2, aż trzy razy stał na podium i odbierał nagrody, które wręczał patron imprezy, Prezydent Gliwic Zygmunt Frankiewicz.

Na pewno przyjedziemy na rowerach na Kąpielisko Leśne za rok!

[do góry]
Skip to content