17 Cze 2018

IV Gliwickie Gry Uliczne

0 Komentarzy

W dniu 15 czerwca 2018 r. uczniowie klasy 7b Szkoły Podstawowej nr 23 pod opieką Haliny Kranz wzięli udział w IV Gliwickich Grach Ulicznych „Inni w Gliwicach” zorganizowanych przez GOM Gliwice oraz Gimnazjum Nr 1 im. Stefana Batorego w Gliwicach.

Trasa nawiązywała do przygód bohaterki książki „Inni” autorki Ewy Dragi, której akcja rozgrywa się w naszym mieście. Uczniowie dostali 8 kopert z treścią zadań, które należało rozwiązać w 8 punktach miasta posługując się fragmentami powieści.  Liczył się czas przejścia i dokładność wykonania zadań.

Uczestnicy Gier świetnie się bawili, okazało się, że bardzo dobrze znają swoje miasto-  zwłaszcza centrum, gdzie mieszkają. Wszyscy cieszyli się z nagród rzeczowych a najbardziej z biletów do kina.

[do góry]
Skip to content