06 Cze 2018

W roku szkolnym 2017/2018 w naszej szkole był realizowany projekt BAKCYL, który jest przygotowany przez Warszawski Instytut Bankowości(WIB).To przedsięwzięcie , w którym wolontariusze z banków uczą praktycznych finansów uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Celem projektu jest wzrost wiedzy finansowej i umiejętności korzystania z usług finansowych. W naszej szkole w projekcie wzięły udział 2 klasy :1 LA i 1LC, które uczestniczyły w lekcji na temat Mądrego inwestowania. Projekt kształtuje postawy przedsiębiorczości wśród uczniów, wprowadza w świat codziennych finansów, tak aby potrafili wykorzystać dla siebie odpowiednie usługi finansowe na starcie w dorosłość oraz zabezpieczyć swoje potrzeby na przyszłość.

Lekcje były prowadzone przez pana Marcina Strońskiego w formie wykładu interaktywnego z wykorzystaniem prezentacji Power Point.

Anna Wojtanowska

[do góry]
Skip to content