13 Kwi 2018

W dniu 13 kwietnia 2018 r. klasa 7c pod opieką Haliny Kranz oraz Beaty Boryckiej uczestniczyła w MEDIA TENT. SMART LIFE organizowanych przez Śląską Sieć Metropolitalną i Miejską Bibliotekę Publiczną w Hali Widowiskowo – Sportowej w Gliwicach przy ul. Górnych Wałów 29.

Media Tent oswaja z technologią i innowacjami oraz pokazuje ich zastosowanie w konkretnych produktach ułatwiających codzienne czynności czy służących rozrywce.

Uczniowie mogli zobaczyć praktyczne wykorzystanie wiedzy i technologii a także samodzielnie spróbować programowania i kodowania czy sterowania robotami. Uczestniczyli w mobilnych grach i spróbowali kuchni „Trochę molekularnej”. Innych atrakcji ze względów bezpieczeństwa mogli spróbować po południu lub w sobotę pod opieką rodziców.

[do góry]
Skip to content