30 Gru 2017

Kiermasz Ozdób Bożonarodzeniowych

0 Komentarzy

12 grudnia odbył się w naszej szkole Kiermasz Ozdób Bożonarodzeniowych. Rodzice, którzy przybyli na spotkania z nauczycielami, opuszczali budynek szkoły wyposażeni nie tylko w wiedzę o postępach swoich pociech, ale również we wszelkiego rodzaju dekoracje świąteczne. Zainteresowaniem cieszyły się stroiki, bombki oraz choinki. Uwagę przykuwała świąteczna biżuteria. Jednak najszybciej rozszedł się pachnący, świeży piernik 🙂

Kiermasz został przygotowany przez nasze nauczycielki: p. Bogusię Pilarz, p. Kasię Hermaś i p. Ewę Pasternak oraz dziewczynki z samorządu szkolnego – Wiolettę, Oliwię i Julię.

Dochód z Kiermaszu zostanie przeznaczony na zakup nowych, ciekawych materiałów na zajęcia rewalidacyjne dla uczniów oraz na przygotowanie Kiermaszu Wielkanocnego, na który już dziś serdecznie zapraszamy!”

Już na stałe, w Szkole Podstawowej nr 23 , zagościł dzień spotkań grudniowych. Na kiermaszu świątecznym można było przebierać w ozdobach i choinkach. A ciasta… domowe, świąteczne wypieki kusiły wyglądem , smakiem i zapachem. W całej szkole unosił się aromat herbatki z goździkiem i imbirem.

[do góry]
Skip to content