06 Gru 2017

Charytatywny Turniej Siatkówki

0 Komentarzy

W dniu 6.12.2017 roku w naszej szkole odbył się kolejny raz charytatywny turniej siatkówki dla klas gimnazjalnych i licealnych oraz dla klas szkoły podstawowej. Głównym celem naszego turnieju była zbiórka żywności  przed świętami Bożego Narodzenia dla osób będących w potrzebie.

W turnieju uczestniczyli uczniowie z klas: 2a, 2b, 3a, 3b, 7s, 2s, 3s, 1LC, 2LC, 3LC, 2LA, 3LA oraz nauczyciele. Gościnnie mecz rozegrała reprezentacja klas VI z reprezentacją klas VII.

W miłej sportowej atmosferze uczniowie z poszczególnych klas rywalizowali między sobą, aby osiągnąć jak najlepszy wynik. W meczu reprezentacji klas VI i VII zwycięstwo odnieśli uczniowie klas VII. Pozostałe klasy rozgrywały mecze systemem pucharowym w dwóch grupach.      

I grupa: 2a, 2b, 3a, 3b, 7s, 3LA, 2LA, 2s
II grupa: 3s, 1LC, 2LC, 3LC

W I grupie zwycięstwo odniosła klasa 2s, a w grupie II mistrzem została klasa 3s. W rozgrywce finałowej poszczególni zwycięzcy grali z nauczycielami.

Wszystkim uczestnikom turnieju  serdecznie dziękujemy za udział w sportowej rywalizacji oraz za przekazane produkty żywnościowe.

[do góry]
Skip to content