05 Gru 2017

XVIII Paraspartakiada Śląska i Zagłębia zgromadziła w Hali Widowiskowo-Sportowej Centrum w Dąbrowie Górniczej setki uczestników. Zawodnicy do Dąbrowy Górniczej przyjechali ze szkół i ośrodków z całego województwa śląskiego.

Reprezentanci Będzina ,Czeladzi, Sosnowca, Gliwic, Zabrza, Katowic dzielnie rywalizowali na torze przeszkód, rzucali do tarczy i do celu. Jak co roku przed sportową rywalizacją zapłonął znicz, a każdy zawodnik odznaczony został pamiątkowym medalem. Naszą szkołę dzielnie reprezentowali: Natalka, Dominika, Tomek, Wojtek, Szymon, Mateusz i Janek.

Dominika i Janek do Gliwic wrócili z pięknymi pucharami. Zajęli drugie miejsca na torze przeszkód (Dominika) i w konkurencji rzut ringo do celu(Janek). Gratulujemy wszystkim wspaniałej sportowej postawy!

[do góry]
Skip to content