12 Cze 2017

Miło nam poinformować, że wśród laureatów II edycji konkursu fotograficznego „Po stronie Natury” organizowanego przez Żywiec Zdrój i National Geographic Polska znalazła się uczennica klasy I „a” – Natalia Teska. Po raz pierwszy w konkursie brały udział także dzieci. Z ponad 3,5 tys. nadesłanych zdjęć jury wybrało ośmioro laureatów w kategorii dzieci i dorośli, których zdjęcia zostaną opublikowane na łamach sierpniowego numeru magazynu oraz w Internecie.

Jury w składzie Agnieszka Franus (redaktor naczelna National Geographic Polska), Tomasz Michalski (kierownik marketingu Żywiec Zdrój SA), Iwona El Tanbouli-Jabłońska (fotograf i grafik, współzałożycielka studia F11) oraz Sergiusz Sachno (sekretarz redakcji mediów elektronicznych w Centrum Informacyjnym Lasów Państwowych) nie miało łatwego zadania.
Po burzliwych obradach spośród nadesłanych zgłoszeń wybrano dwa zwycięskie zdjęcia, dwie fotografie, które zajęły drugie miejsce oraz cztery wyróżnienia spośród dwóch kategorii. W kategorii dzieci pierwsze wyróżnienie zdobyła właśnie Natalia za zdjęcie „Huśtawka”. Jesteśmy dumni, serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

http://www.national-geographic.pl/aktualnosci/znamy-wyniki-konkursu-fotograficznego-po-stronie-natury-zobacz-nagrodzone-zdjecia

A poniżej nagrodzone zdjęcie …:

 

[do góry]
Skip to content