08 Mar 2017

Dzień Kobiet w „Zaułku jubilera”

0 Komentarzy

Kreatywni uczniowie klasy I „a” gimnazjum w Dniu Kobiet postanowili nie tylko zwiedzić czasową wystawę w Willi Caro: „Klejnoty i uczucia. Biżuteria dawna ze zbiorów Muzeum w Gliwicach”, ale także samodzielnie ozdobić gemmy – okrągłe bądź owalne plakiety z reliefami o tematyce mitologicznej.  Pomalowane farbami akrylowymi gipsowe gemmy posłużyły do wykonania  oryginalnych kolii, naszyjników i bransolet na upominki okazji Dnia Kobiet.

Efekty twórczej aktywności na zdjęciach Natalki.

                                                                                                     wych. klasy I „a”
                                                                                                     Małgorzata Kupisz

[do góry]
Skip to content