03 Maj 2016

Dnia 27.04.2016 roku uczennice klasy 3a uczestniczyły w konkursie gastronomicznym dla uczniów szkół gimnazjalnych  – Mini Masterchef. Konkurs został zorganizowany przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gliwicach. W konkursie uczestniczyło 15 zespołów dwuosobowych.

Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły w składzie:

I zespół: Gierak Katarzyna i Kuberek Aleksandra – przygotowywały kluski ze szpinakiem w sosem czosnkowym.

II zespół: Muzyka Karolina i Ryczkowska Wiktoria – przygotowały mini – tartinki z jabłkiem.

Konkurs polegał na przygotowaniu wylosowanych potraw w czasie dwóch godzin. Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom oraz książkę kulinarną. Potrawy przygotowane przez uczestników konkursu były bardzo smaczne – w czasie podsumowania konkursu odbyła się degustacja potraw przygotowanych przez uczniów.

Zespół w składzie: Muzyka Karolina i Ryczkowska Wiktoria zajał w konkursie Mini Masterchef  II miejsce.

Uczestniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów kulinarnych.

[do góry]
Skip to content