30 Mar 2016

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

0 Komentarzy

Już 2 kwietnia ponownie obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Nasza szkoła: Dyrekcja,  Grono Pedagogiczne oraz uczniowie uczestniczy w obchodach tego święta, dlatego zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami:
http://www.tubagliwic.pl/aktualnosci/czytaj/1679/Gliwice-na-Niebiesko-dla-dzieci-z-autyzmem
organizowanymi na terenie całego miasta.

Nasza placówka dokłada swoja cegiełkę, a nauczyciele i uczniowie biorą udział w sobotnim rajdzie rowerowym.

W poniedziałek 4 kwietnia prosimy, by na znak solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem każdy chętny ubrał coś niebieskiego. Wszelkich dodatkowych informacji odnośnie gliwickich akcji towarzyszących temu świętu udziela pani Marta Jedryka-Plesinska.

2016-autyzm

[do góry]
Skip to content