08 Lut 2016

Dnia 2.12.2015 r. grupa 12 uczniów z klasy 1a i 1b wraz z opiekunami : Joanną Szulc i Anną Wojtanowską odbyła wizytę w firmie MARCO.Oto relacja jednego z uczestników:

O godzinie 9:00 była zbiórka przed szkołą. Gdy już wszyscy byli przed szkołą wyruszyliśmy na przystanek autobusowy i każdy zakupił 4 bilety. Autobus zawiózł nas na „Plac Piastów” na którym 20 minut czekaliśmy na kolejny autobus. Gdy dotarliśmy do firmy „MARCO” zapoznaliśmy się z zasadami BHP obowiązującymi w firmie. Po obejrzeniu filmu weszliśmy do sali gdzie zasiedliśmy na fotelach oraz zostaliśmy poczęstowani wodą smakową i herbatą. W tym czasie  Pani Agnieszka mówiła, co będziemy robić w firmie. Następnie wyruszyliśmy w podróż po firmie. Najpierw zwiedzaliśmy miejsca pracy pracowników i sale konferencyjne. Po zwiedzaniu firmy spotkaliśmy się z Panem Markiem Ślibodą, który zadawał nam różne pytania. Gdy Pan Marek poszedł na własne spotkanie, pan Daniel mówił co będziemy robić na kolejnych spotkaniach. I tak skończyła się wizyta w firmie „MARCO”.  

Dawid Tomczak  klasa 1b

[do góry]
Skip to content