11 Gru 2015

Kabaret Młodych Panów w naszej szkole!

0 Komentarzy

Dzisiaj miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję spotkać się z członkami jednego z najpopularniejszych polskich kabaretów. Mateusz Banaszkiewicz, Bartek Demczuk i Łukasz Kaczmarczyk odpowiadali na pytania młodzieży, rozdawali autografy i każdy miał okazję zrobić sobie z kabareciarzami pamiątkowe zdjęcie.

Dowiedzieliśmy się między innymi w jaki sposób kabaret powstał, skąd nazwa, jak tworzone są teksty, jak wygląda zwykły dzień osób, które swoim dowcipem i humorem bawią polskie społeczeństwo. Nie zabrakło też trudnych pytań: o granice, których nigdy nie przekroczyliby, tworząc teksty skeczy, o kulisy relacji miedzy kabaretami i o zarobki.

Bardzo dziękujemy Kabaretowi Młodych Panów za wizytę w naszej szkole, do zobaczenia na scenie!!!

[do góry]
Skip to content