10 Gru 2015

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

0 Komentarzy

3 grudnia 2015 r. obchodziliśmy w szkole Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych, tradycyjnie zorganizowany przez szkolny Zespół ds. Integracji.

Przez cały dzień uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły nosili plakietki z symbolem tego dnia.

Kilka klas uczestniczyło w spotkaniach z absolwentami naszego liceum: klasy Is i IIs z Gimnazjum Sportowego oraz I C z VIII LO z Tomaszem Tylutko, a licealne klasy IA i IIA z Marcelą Pach. Goście opowiadali o swoim dzieciństwie i latach nauki w szkole, o rehabilitacji, o problemach i ich pokonywaniu oraz o swoich sukcesach.

Komisja przedstawicieli Grona Pedagogicznego w składzie: Katarzyna Bryłka, Marta Jędryka-Plesińska i Ewa Pasternak spośród 20 plakatów zgłoszonych w tym roku na konkurs dotyczący Dnia Osób Niepełnosprawnych wyróżniła i nagrodziła 3:

I miejsce – kl. 1a Gimnazjum nr 2

II miejsce – kl. 3b Gimnazjum nr 2

III miejsce – kl. 3a Gimnazjum nr 2

Gościom serdecznie dziękujemy za spotkanie, a autorom plakatów – za piękne prace.

[do góry]
Skip to content