16 Cze 2015

Przedwakacyjny Kiermasz Ofert Pracy

0 Komentarzy

Wzorem lat ubiegłych po raz trzeci w naszej szkole został zorganizowany Przedwakacyjny Kiermasz Ofert Pracy. Zainteresowani uczniowie liceum i gimnazjum mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy sezonowej, które udostępnione zostały przez przedstawicieli Punktów Pośrednictwa Pracy z Gliwic, Zabrza  i  Pyskowic. Uczniowie otrzymali ulotki informacyjne i wypełnili ankiety, natomiast niepełnoletni po uzyskaniu zgody od rodziców będą mogli korzystać z internetowej bazy ofert pracy PPP.

W imieniu całej społeczności szkolnej wyrażamy ogromną wdzięczność przedstawicielom Punktów Pośrednictwa Pracy, którzy przybliżyli uczniom sytuację na lokalnym rynku pracy. Dzięki Nim zainteresowani uczestnicy kiermaszu poznali oferty, dające szansę podjęcia pracy w czasie wolnym od nauki.

Mamy nadzieję, że uda się młodzieży postawić pierwsze kroki w zdobywaniu doświadczenia zawodowego, które jest cenione przez pracodawców.

W przyszłej karierze zawodowej życzymy Wam drodzy uczniowie, abyście kiedyś w przyszłości mogli zacytować słowa:

Praca to miłość, która widzialny przybiera kształt.  (  K. Gibran )

 

 

[do góry]
Skip to content