03 Lut 2015

Podsumowanie akcji „Kalendarz w każdej klasie”

0 Komentarzy

Nie ma lekarstwa mocniejszego, skuteczniejszego dla naszych ran we wszystkich sprawach ziemskich, jak mieć kogoś, kto cierpi z nami w każdym nieszczęściu i cieszy się w powodzeniu.”

Aelredo di Rievaulx

Dnia 28.01.2015 r. uczennice klasy I A LO Marta Walendykiewicz, Malwina Mikociak i Agnieszka Wilma brały udział we wzruszającej uroczystości podsumowania akcji „Kalendarz w każdej klasie”, kolejny raz organizowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół i Chorych Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach.

Akcji towarzyszyły konkursy: recytatorski, plastyczny, literacki oraz wywiedzione ze słowa, których celem jest uwrażliwienie młodzieży na pomoc drugiemu człowiekowi oraz zainteresowanie formą pomocy, jaką jest wolontariat.

II miejsce w konkursie plastycznym zdobyła Marta Walendykiewicz z kl. IA LO (w konkursie tym nie przyznano I miejsca).

Pozostali uczniowie naszej szkoły: Malwina Mikociak i Dawid Segieniewicz z kl. IA LO otrzymali dyplomy z podziękowaniem za udział w konkursach.

Wszystkie prace plastyczne można było podziwiać przez całe spotkanie w Klubie „Perełka”, a nagrodzeni w pozostałych konkursach prezentowali swoje wiersze, opowiadania i recytacje.

[do góry]
Skip to content