19 Sty 2014

Charytatywny Turniej Piłki Halowej

0 Komentarzy

4 stycznia 2014 r. chłopcy z klasy 3b Gimnazjum nr 2 (Artur Żyznowski, Tadeusz Krasiński, Damian Robak, Marcel Szendzielorz i Mateusz Czarnecki) uczestniczyli w Charytatywnym Turnieju Piłki Halowej zorganizowanym na rzecz Pauliny Napieracz.

Paulinka to pięcioletnia dziewczynka, która urodziła się z wadą genetyczną chromosomu 21 oraz z zespołem Dandy-Walkera. Organizatorem turnieju było liceum Animator, a wszystkie mecze rozegrano w hali Widowiskowo-Sportowej ul. Górnych Wałów.

Głównym celem imprezy było zachęcenie dorosłych do oddania 1% podatku na pomoc dziewczynce oraz promowanie zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku.

Po długich i zaciętych rozgrywkach zwyciężyło gimnazjum z Sośnicowic, a nasi chłopcy wywalczyli 2 miejsce. Królem strzelców został Artur Żyznowski, a najlepszym bramkarzem turnieju Mateusz Czarnecki.

[do góry]
Skip to content