15 Gru 2013

IV Charytatywny Turniej Mikołajkowy

0 Komentarzy

W piątek, 6 grudnia 2013 r. na hali sportowej w naszej szkole rozegrano Charytatywny Turniej w Piłce Siatkowej i Piłce Nożnej. Drużyny z poszczególnych klas bardzo ambitnie przystąpiły do sportowej rywalizacji i dzięki wzorowej postawie i zaangażowaniu zawodników udało nam się zorganizować ciekawy turniej, a rozgrywki sportowe połączyliśmy ze zbiórką niepsujących się produktów żywnościowych dla potrzebujących.

I miejsce w piłce nożnej zajęli chłopcy z klasy 3d Gimnazjum Sportowego, natomiast najlepszymi siatkarzami zostali nasi nauczyciele, pokonując w meczu finałowym drużynę klasy 2c Gimnazjum nr 2.

Jednak nie wyniki, a radość z gry i duch sportowej rywalizacji zdominowały piątkową atmosferę.

W poniedziałek zebrane produkty uczniowie przekazali na ręce proboszcza ks. Bernarda Mroncza, aby jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia trafiły do najbardziej potrzebujących osób z parafii NMP Matki Kościoła w Gliwicach.

[do góry]
Skip to content