06 Gru 2013

Wzorem ubiegłego roku, w dniu 6 grudnia 2013 r. w naszej szkole zorganizowany został Przedświąteczny Kiermasz Ofert Pracy. Chętni uczniowie liceum i gimnazjum mieli możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, które udostępnione zostały przez przedstawicieli Młodzieżowych Biur Pracy z Gliwic, Zabrza i Pyskowic.

Uczniowie otrzymali ulotki informacyjne oraz możliwość korzystania z internetowej bazy ofert pracy MBP (w przypadku osób niepełnoletnich – po uzyskaniu akceptacji rodziców).

W imieniu społeczności szkolnej wyrażamy wdzięczność przedstawicielom Filii Młodzieżowych Biur Pracy, którzy przybliżyli uczniom sytuację na lokalnym rynku pracy. Dzięki nim zainteresowani uczestnicy kiermaszu poznali oferty dające szansę podjęcia pracy w czasie wolnym od nauki.

Mamy nadzieję, że właśnie tą drogą uda się młodzieży zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe, które obecnie jest dużym atutem kandydata poszukującego pracy.

Na przyszłość życzymy uczniom, aby praca nie była dla nich jedynie źródłem dochodu, lecz jedną z wartości, dzięki której czerpać będą radość i satysfakcję.

[do góry]
Skip to content