19 Lis 2013

Konkurs ortograficzny Dyktando

0 Komentarzy

Magdalena Perzanowska, uczennica klasy IIIa, reprezentowała Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w konkursie ortograficznym „Dyktando”, które po raz trzeci zorganizował poseł Jan Kaźmierczak.

Po wygraniu szkolnych eliminacji 22 października 2013 r. Magda wzięła udział w etapie rejonowym, w którym rywalizowali uczniowie szkół z Gliwic oraz powiatu gliwickiego i tarnogórskiego. Magda zajęła w konkursie III miejsce, a spośród uczniów naszego miasta okazała się najlepsza.

W nagrodę 19 listopada b.r. w gronie laureatów pojechała na wycieczkę do Warszawy, gdzie zwiedziła siedzibę Sejmu RP i odebrała nagrodę z rąk posła Jana Kaźmierczaka. Magdzie towarzyszyła pani Anna Mazurkiewicz, która przygotowała ją do konkursu.

Gratulujemy sukcesu!

[do góry]
Skip to content