10 Paź 2012

Dnia 10.10.2012 r. o godzinie 8.30. wyruszyliśmy (uczniowie gimnazjum i liceum) na trasę XI Eko Rajdu pod patronatem prezydenta miasta Gliwice. Trasa była długa i żmudna. Jechaliśmy przez drogi miast, leśne ścieżki i inne skróty, aż dotarliśmy do Czechowic. Na miejscu, ubrani w pamiątkowe koszulki i nakarmieni pyszną grochówką, rozpoczęliśmy nasze zmagania sportowe. Całą ekipą braliśmy udział w różnych konkurencjach; było dużo śmiechu i super zabawy!

W wielkim wyścigu rowerowym (głównej atrakcji rajdu) chłopakom udało się wywalczyć pierwsze i drugie miejsce. Również nasi opiekunowie stanęli na wysokości zadania i w konkurencji ”Zbieramy grzyby” zajęli II miejsce.

Na największą niespodziankę czekaliśmy do końca rajdu. Nasze liczne uczestnictwo (ok.60 osób+7 opiekunów) zostało docenione, zajęliśmy I miejsce (liceum i gimnazjum) hurrrrrrra!!!! Otrzymaliśmy słodkie nagrody i piękne puchary. Około16 zmachani, ale szczęśliwi wróciliśmy (z pucharami w plecaku) do Gliwic. Naszą rowerową przygodę na pewno będziemy kontynuować!

Monika IIb

[do góry]
Skip to content