29 Sty 2012

Poloneza czas zacząć… Studniówka 2012

0 Komentarzy

Właśnie tymi słowami 29 stycznia 2012 r. o godzinie 20:00 Pan Dyrektor Piotr Badocha rozpoczął nasz bal. Klasa IIIb rozpoczęła swojego poloneza z Panem Dyrektorem, natomiast klasa IIIa zatańczyła z Panią Dyrektor Ewą Kruszewską.

Poloneza przygotowywaliśmy na lekcjach wychowania fizycznego pod czujnym okiem pani Beaty Węglarskiej i pani Agnieszki Bratek. Jak na każdej takiej imprezie nie zabrakło lampki szampana 😉 Po oficjalnej części, przyszła część rozrywkowa. Tańczyliśmy, bawiliśmy się, robiliśmy zdjęcia. Nasza studniówka trwała do białego rana… Ta noc pozostanie już w naszej pamięci. Wspomnienia, zdjęcia oraz film nagrany podczas zabawy nie pozwoli nam o tym zapomnieć. Szkoda, że to tylko raz w życiu.

[do góry]
Skip to content