22 Cze 2011

Zakończenie roku szkolnego 2010/11

0 Komentarzy

Zgodnie z tradycją, 21.06.2011 r. odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2010/2011 dla uczniów klas trzecich gimnazjum. Po przedstawieniu „Witajcie w niebie” przygotowanym przez uczniów klas drugich oraz występie tanecznym uczennic naszej Szkoły, Pan Dyrektor wręczył świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody dla najzdolniejszych i najbardziej zaangażowanych w życie szkoły uczniów.

Absolwenci przygotowali prezentacje na temat trzech lat spędzonych w naszej szkole oraz podziękowali wychowawcom i nauczycielom za trud wniesiony w ich edukację i wychowanie.

Natomiast 22.06.2011 r. odbyło się Zakończenie Roku Szkolnego 2010/2011 dla uczniów klas pierwszych i drugich gimnazjum oraz liceum. Pan Dyrektor pogratulował najlepszym oraz wręczył nagrody za osiągnięcia uczniów.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tych wydarzeń oraz życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu.

[do góry]
Skip to content